SPEKTAKLE

OPOLSKI TEATR LALKI I AKTORA  •  ul. Kośnego 2A

17

Mała Scena

18.00

SPEKTAKL „TCHÓRZOFRETKA” M. GUŚNIOWSKIEJ W REŻ. M. STREKER

(bilety: 23 zł ulgowy / 25 zł normalny)

Dzieci i ich opiekunów zapraszamy na małą scenę, na której zagramy spektakl pt. „Tchórzofretka”. To piękna opowieść dla najmłodszych o tym, jak pokonać strach i jak znaleźć w sobie odwagę do realizowania swoich marzeń.

Duża Scena

18:00

TRZECIA PRÓBA GENERALNA SZTUKI J. SŁOWACKIEGO „BALLADYNA” W REŻ. K. DWORAKOWSKIEGO

(15 pojedynczych nieodpłatnych wejściówek dla pierwszych 15 widzów)

Wyjatkowa propozycja dla dorosłych widzów. Już 26 czerwca odbędzie się premiera spektaklu „Balladyna”. I choć „premiera” to teoretycznie pierwsze wystawienie sztuki dla widzów, to my dajemy Wam możliwość zobaczenia jej jeszcze wcześniej! 25 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy na trzecią próbę generalną, która będzie pierwszym spotkaniem aktorów z publicznością. Aktorzy zagrają „Balladynę”, a Wy będziecie jej pierwszymi, przedpremierowymi widzami.  Dla wszystkich twórców będzie to egzamin, podczas którego będziemy mogli sprawdzić, czy wszystkie elementy spektaklu ze sobą współgrają i przede wszystkim – zobaczyć reakcje naszej publiczności! Tuż po prezentacji, zaprosimy Was na spotkanie z reżyserem, Konradem Dworakowskim, które poprowadzi Agnieszka Zientarska.

 

OPOLSKI TEATR LALKI I AKTORA   ul. Kośnego 2A (scena na piętrze) 

opolski teatr lalki i aktora
OTLiA

Wydarzenia odbywające się w sposób stacjonarny będą przeprowadzone z zachowaniem wszelkich zasad i wymogów sanitarnych wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów.