FILM

KLUBOKAWIARNIA SPOŁECZNA OPO • ul. Krakowska 32

13

TWIN PEAKS NIGHT W KLUBOKAWIARNI SPOŁECZNEJ OPO – sentymentalny powrót do jednego z najlepszych seriali telewizyjnych lat dziewięćdziesiątych. Directed by David Lynch.

Kto zabił Laurę Palmer? To pytanie nurtowało miliony miłośników „Twin Peaks” od początku lat dziewięćdziesiątych. Po trzech sezonach kultowej produkcji Davida Lyncha wciąż więcej jest pytań niż odpowiedzi, ale w tym właśnie tkwi urok tego wyjątkowego serialu. Klubokawiarnia społeczna OPO przez jedną noc stanie się serialowym Bang Bang Barem,  w którym będziecie mogli skosztować słynnego placka z wiśniami, napić się specjalnie przygotowanych na tę okazję drinków i podzielić się z nami swoimi wrażeniami zostawiając wiadomość na dyktafonie, jak robił to agent FBI Dale Cooper. Sprawdzimy też waszą wiedzę na temat bohaterów „Miasteczka Twin Peaks”. To wszystko przy dźwiękach znakomitej ścieżki dźwiękowej.

Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne Opole

KLUBOKAWIARNIA SPOŁECZNA OPO • ul. Krakowska 32

Wydarzenia odbywające się w sposób stacjonarny będą przeprowadzone z zachowaniem wszelkich zasad i wymogów sanitarnych wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów.