koncert

43 • Stowarzyszenie San Diego, ul. Rodziewiczówny 6

43

Zapraszamy do San Diego na Noc Kultury Bez Granic – wydarzenie przede wszystkim muzyczne, będące okazją do poszerzenia własnych horyzontów oraz przełamania barier. Na scenie wystąpią dwa duety prezentujące swoje podejście do współczesnej muzyki syntezatorowej.

“LXMP to duet, który powinien być trio albo kwartetem, tyle, że we dwóch jest fajniej. Założony w 2009 z miłości do Korgów MS-20 przez Piotra Zabrodzkiego i Macia Morettiego szybko zdewaluował ich poprzedni duet 60 Minut Projekt stając się pełnoprawnym zespołem.”

“Elektroniczny projekt muzyczny BASSALOG to połączenie agresywnego brzmienia syntezatorów analogowych i cyfrowych z perkusją hybrydową.

Bassalog to przestrzeń, w której wszystko jest dozwolone. To alternatywny wymiar, w którym umysł może swobodnie dryfować w kosmicznym bezkresie.”

Po koncertach scenę San Diego przejmą niezawodni i dobrze znani opolskiej publiczności didżeje – BSVN i HEDONIST, którzy zaopiekują się tymi, którzy nagromadzone emocje zechcą wytańczyć do późna w noc.

Program wieczoru dostępny jest na stronie wydarzenia w serwisie Facebook w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Chcemy, by Noc Kultury Bez Granic była wydarzeniem dla każdego.

Organizator: Stowarzyszenie SAN DIEGO

Zapraszamy!