Warsztaty i muzyka

03 • KRAKOWSKA 41 B

3

Centrum Edukacji i Integracji Międzykulturowej Przejście, Krakowska 41 B

Wieczór z warsztatami i muzyką! Zapraszamy o nauczenia się  gruzińskiej kaligrafii, wykonania własnej, niepowtarzalnej pracy metodą cyjanotypii, zagrania na bębnach, nabycia umiejętności sztuczek cyrkowych lub po prostu wpadnij na relaks do najcudowniejszego zakątka w centrum Opola.

Centrum Integracji i Edukacji Międzykulturowej „Przejście” prowadzone przez Fundację HumanDoc jest unikalnym miejscem na mapie Opola. To tu spotykają się dzieci i młodzież z różnych stron Europy by wspólnie się uczyć i rozwijać pasje; tu seniorzy z Ukrainy mają swój „Klub Eleganckiego Wieku”; tu spotyka się grupa pasjonatów teatru, designu czy gry na gitarze. W końcu to tu znajduje się najlepiej strzeżony skarb Opola – tajemniczy ogród, który ze składowiska odpadów powoli – dzięki zaangażowaniu opolan – zmienia się w urokliwy ogród społeczny. Podczas Nocy Kultury 2024 wszyscy goście będą mieli szansę poczuć magię „Przejścia”; ramię w ramię z osobami w różnym wieku i z różnych krajów będziemy tworzyć sztukę (w tym cyrkową – zobaczcie sami: https://www.instagram.com/stories/humandoc.opole/3369888816418627349/)  słuchać muzyki, a przede wszystkim – poznawać się i celebrować bycie razem.

Organizator: Fundacja HumanDoc

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej pracy (a jest o czym poczytać) zapraszamy na naszą stronę www” humandoc.pl, oraz profile w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/humandoc.opole

https://www.facebook.com/HumandocFoundation

https://www.instagram.com/humandoc.opole/

https://www.instagram.com/humandoc_pl/

 

Zapraszamy!