35. GOSPEL NIGHT – PETER FRANCIS & BAND

Peter Francis 1 fot. Corey Ross

19.00–21.00 > KOŚCIÓŁ OSTOJA   ul. Wróblewskiego 26

GOSPEL NIGHT – PETER FRANCIS & BAND – energetyczny koncert muzyki gospel w najlepszym wydaniu z Peterem Francisem, wokalistą z Anglii. Peter Francis jest jednym  z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów gospel, obdarzonym niezwykłym talentem muzycznym i ogromną pasją do pracy z ludźmi, połączonej
z głoszeniem Dobrej Nowiny 

Peter Francis 2 fot. Corey Rosstxt sprzed roku:

Gospel Night – Peter Francis i chór BIG SING – energia chóru gospel w najlepszym wydaniu. Koncert chóru Big Sing z Wielkiej Brytanii, prowadzonego przez Howarda Francisa wraz z Peterem Francisem zapewni pełną życia, pasji i radości rozrywkę.

Peter Francis jest synem pastora  w związku z tym w dzieciństwie był silnie zaangażowany muzycznie w kościele swojego ojca, śpiewając i grając na instrumentach. Poświęcał wiele czasu na muzyczne kształcenie, często asystował i dyrygował (między innymi, przez 15 lat był dyrygentem The Inspirational Choir). Czarnoskóry artysta prowadził seminaria w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych oraz warsztaty gospel w Danii i Polsce. Od 2002 roku kieruje własnym chórem The Jabez Family.

Chór Big Sing grał dla takich gwiazd jak Jamie Oliver, Ellie Goulding, Leah McFall. Występował w brytyjskim X-Factor. Chór prowadzony jest przez Howarda Francisa.

ORGANIZATOR:
Kościół „Ostoja” w Opolu
ostoja-opole.pl